pomorskie
Nazwa Kod pocztowy Miasto Adres Telefon E-mail

ADMED -Sklep Medyczny Adam Młot

pomorskie 82-500 Kwidzyn Hallera 8 55-279-00-90 sklep@admed-gomed.pl

DORT-MED. Specjalistyczny Sklep Zaopatrzenia Medycznego
Małgorzata Mączka DORT-MED.

pomorskie 80-462 Gdańsk Jana Pawła II 3d 58-718-81-76 dort-med@wp.pl

Med4Me Sklep Medyczny

pomorskie 76-200 Słupsk Sienkiewicza 5 608-303-454 slupsk@med4me.pl

NZOZ CHIR-MED.

pomorskie 82-200 Malbork Słowackiego 2 55-267-05-39 chir-med@tlen.pl

Ortho-Cerebri Rehabilitacja Funkcjonalna Maria Rządkowska

pomorskie 76-200 Słupsk Szczecińska 70 59-841-13-68 ortho-cerebri@wp.pl

PRO-FIT Bartłomiej Łuszkiewicz Sklep Medyczny Pro-Fit

pomorskie 84-200 Wejherowo ul. Pucka 11/5 506-072-669

Rh Plus Sklep Medyczny s.c. Danuta Korzeniowska-Tejchman, Marek Korzeniowski

pomorskie 80-210 Gdańsk Hoene-Wrońskiego 1 58-341-51-81 rhplus@rhplus.pl

Sklep Medyczny AKSEL-MED Anna Mikinka

pomorskie 84-200 Wejherowo 10 Lutego 1 58-677-55-56 wejherowo@akselmed.pl

Sklep Medyczny Beavita

pomorskie 83-340 Sierakowice Lęborska 34 669-257-210 sklep.medyczny.beavita@gmail.com

Sklep Medyczny na Wejherowskiej Joanna Białecka-Karwowska

pomorskie 81-049 Gdynia Wejherowska 59 665-141-143 asiabial@wp.pl

Sklep Medyczny POD SŁOWIKIEM

pomorskie 76-200 Słupsk Westerplatte 54A/2 608-601-773 justynaszpital@interia.pl

Sklep Medyczny POD SŁOWIKIEM

pomorskie 76-200 Słupsk Portowa 18F 59-840-05-76 ams@aol.pl

Sklep Medyczny Promedica

pomorskie 89-600 Chojnice Św. Jerzego 1 52-395-19-70 sklepmedyczny@chojnice.pl

Sklep Medyczny Promedica

pomorskie 89-600 Chojnice Leśna 10 52-395-67-97 sklepmedyczny@chojnice.pl

Vi-Med Spółka z o.o. Sklep Medyczny i Wypożyczalnia

pomorskie 81-838 Sopot Niepodległości 755 58-736-53-02 sopot@vi-med.pl

Vi-Med Spółka z o.o. Sklep Medyczny i Wypożyczalnia

pomorskie 81-531 Gdynia Wielkopolska 403 530-526-701 gdynia@vi-med.pl

Vi-Med Spółka z o.o. Sklep Medyczny i Wypożyczalnia

pomorskie 83-330 Żukowo Pożarna 2/A 58-681-50-25 zukowo@vi-med.pl