Innowacyjne produkty do zaopatrzenia stomii

Możesz otrzymać sprzęt stomijny drogą wysyłkową - bezpośrednio do domu, bez konieczności dojazdu do sklepu medycznego lub apteki, bez zbędnych formalności, bez wychodzenia z domu.

Firma Welland Medical oferuje produkty do zaopatrzenia i pielegnacji stomii.
Różne typy worków stomijnych (nazywanych również workami do zbiórki stolca lub moczu) są dostępne w różnych rozmiarach, kształach i wielkościach. W zależności od rodzaju stomii zaopatrujemy ją następującami rodzajami worków stomijnych:

Kolostomia

Kolostomia

worki zamknięte ( w tym worki biodegradowalne - spłukiwalne w toalecie – Flair Active Xtra®) oraz worki otwarte – zwane również odpuszczalnymi (można je opróżnić bez odklejania od skóry) .

Ileostomia

Ileostomia

worki otwarte – zwane również odpuszczalnymi (można je opróżnić bez odklejania od skóry)

Urostomia

Urostomia

worki urostomijne (o specjalnej dwukomorowej konstrukcji z jednostronnymi wewnętrznymi zaworami)

Welland Medical jest brytyjską firmą założoną w 1988 roku i będącą obecnie częścią grupy CliniMed. Specjalizuje się w projektowaniu, rozwoju i produkcji sprzętu stomijnego. Welland Medical korzysta z najnowszych technologii, materiałów najwyższej jakości i ściśle współpracuje z pielęgniarkami stomijnymi, pacjentami i organizacjami opieki zdrowotnej, aby zapewnić innowacyjne produkty poprawiające jakość życia osób ze stomią. Realizując naszą misję i wizję wprowadzamy na rynek innowacyjne produkty, które poprawiają jakość życia pacjentów ze stomią na całym świecie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą najwyższej jakości.

Pracuje tu zespół młodych, ambitnych ludzi, którzy dbają o najwyższą jakość informacji prezentowanych naszym Użytkownikom, a także o owocną współpracę z wieloma partnerami biznesowymi.

Zapewnienie komfortu i dyskrecji osób ze stomią oraz pomoc w powrocie do aktywnego życia jest dla nas najważniejsze.

W roku 2013 Firmie Welland Medical została przyznana prestiżowa nagroda Investors in People