W celu otrzymania edukacyjnych próbek produktów stomijnych Welland Medical wypełnij formularz zamieszczony poniżej. Jeśli wygodniejszy dla Ciebie jest kontakt telefoniczny - zadzwoń do nas na numer telefonu 733-420-800 lub 570-999-002, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00.
Obecnie używam
Mam następujący rodzaj stomii
mm
Obecnie używam worków
Adres

Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABC Medica Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. k., z siedzibą 05-119 Legionowo, Łajski, ul. Gen. Sikorskiego 4a, w celach marketingowych realizowanych w formie kontaktów telefonicznych oraz nadsyłanej korespondencji zawierającej m in. materiały edukacyjne, zaproszenia na spotkania, informacje na temat nowych produktów, informacje na temat refundacji, ankiety, a także dla potrzeb wewnętrznych analiz statycznych Spółki, a także wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych na adres mojej poczty elektronicznej.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż  ABC Medica Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. k., 05-119 Legionowo, Łajski, ul. Gen. Sikorskiego 4a, jest administratorem Pani(a) danych osobowych. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach marketingowych oraz wewnętrznych analiz statycznych Spółki. Przysługuje Pani(u) prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Pani(a) dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów określonych powyżej.